Workshopy

Workshopy

BUBLINOVÝ

Bublinová dílna je prostor pro všechny milovníky bublin. Děti si samy namíchají různé bublinové směsi a vyzkouší si tvoření bublin pomocí různých tvořítek. Za pomoci zkušeného lektora si vyzkouší, jak s bublinami pracovat, naučí se foukat bubliny různých velikostí, jak fouknout bublinu do bubliny, ale hlavně vyzkouší tvoření obrovských mega bublin, které má vždy největší úspěch. Kromě velké zábavy děti pochopí i jak bublina vzniká, proč praskne a jak celá bublina vlastně funguje.

60 Kč/dítě min. 2000 Kč/workshop

MÝDLOVÝ

Výroba mýdel z mýdlové hmoty je velice zábavná a radost dětí z vlastnoručně vyrobeného voňavého mýdla je obrovská. Než se však dostaneme k samotné výrobě mýdla, tak si děti několika zábavnými pokusy vyzkouší k čemu takové mýdlo vlastně je a jak funguje.

90 Kč/dítě min. 2000 Kč/workshop

VODA

Tento workshop je soubor jednoduchých fyzikálních pokusů na téma voda, které si děti samy zkouší, aby pochopily jak se voda chová. Fenomenální propojení zábavy a vzdělávání v oblasti fyziky, chemie.

Děti své „zážitky“ následně dokreslují do připravených pracovních listů.

60 Kč/dítě min. 2000 Kč/workshop

VZDUCH

Tento workshop je soubor jednoduchých fyzikálních pokusů na téma vzduch, které si děti samy zkouší, aby pochopily, jak se vzduch chová. Dětem odpoví na otázky proč balón létá, či jak si vyrobit letadlo z ping pongového míčku.

Děti své „zážitky“ následně dokreslují do připravených pracovních listů.

60 Kč/dítě min. 2000 Kč/workshop

KERAMICKÝ

Naše keramická dílna je jednorázová akce, která přijede i do Vaší školy či školky.

Keramika je úžasná aktivita pro rozvoj dětské motoriky. Zábavnou formou naučíme děti s hlínou pracovat a vysvětlíme jim, jak celý proces probíhá. Děti rozdělíme do několika skupinek nebo po třídách. Program je přizpůsoben věku dítěte, tak aby si každý "keramikář" mohl odnést své dílo domů. Vyrábíme na zadané téma, které vyplývá z nadcházejícího období či přání školy/školky, např. svícínky, zajíčci, mističky atp.

Pakliže má škola/školka přání vídat se na pravidelné bázi, vypracováváme plán tak, abychom děti naučili všechny možné techniky práce s hlínou.

60 Kč/dítě min. 2000 Kč/workshop

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek