Reference

Mateřská škola Mnichovice

Hokus Pokus
Paní Lucie: "Chci Vám poděkovat za akci Hokus Pokus ve školce v Mnichovicích. Většinou se od syna o průběhu dne ve školce moc nedozvím, tentokrát jsem měla improvizovanou přednášku já i všichni, co se mu ten den dostali do cesty. Takže jestli si vedete žebříčky úspěšnosti, u něj byste měli asi vysoké skóre."

Mateřská škola Stránčice

Hokus Pokus
Paní ředitelka: "Kroužek byl výborný, nemáme žádné připomínky. Myslím, že děti i rodiče byli spokojení."
Paní Klára: "Dobrý den, děkuji za příležitost poskytnout zpětnou vazbu na Hokus pokus. Dceři se kroužek moc líbil, vždy se těšila na další setkání. Po skončeni hodiny vždy se zájmem vyprávěla co a jak dělala. Mně se velmi líbilo, že děti měly k dispozici pracovní listy, kde byl zaznamenán postup. Budeme to o prázdninách zkoušet. Takže za nás obě mají paní učitelky 1* a pokud bude kroužek pokračovat určitě se přihlásíme."
Paní Daniela: "Dobrý den, za nás byla spokojenost veliká. Syn byl nadšený a doma vždy vyprávěl co všechno dělali."
Maminka: "Hokus Pokus se synovi moc líbil a bavil ho, obzvláště první a poslední hodina. Pokaždé nadšeně vyprávěl, co dělali, takže spokojenost i na mé straně."

Táta Pepa:  "Kroužek Hokus Pokus byl opravdu fajn! Pepča byl z něj nadšený a vždy se na něj těšil." (Táta Pepa byl z kroužku také nadšený. Děkujeme, to nás velmi pobavilo - La Mamka)

Základní Škola Mnichovice

Den otevřených dveří 10. ledna 2016

Paní ředitelka: "Ráda bych Vám všem moc poděkovala za Váš osobní přínos ke zdárnému průběhu již tradičního dne otevřených dveří. První část máme úspěšně za sebou a věřím, že všem návštěvníkům se dnešní odpoledne u nás ve škole líbilo a i pro nás všechny účinkující to bylo příjemné nedělní odpoledne."

Život Mnichovic 3/2015

Velikonoční dílny by La Mamka

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek