Oslavy

 

Dětské oslavy

SVĚTOVÁ OSLAVA

Oslava cestováním! Oslavenec si sám vybere kam se podíváme... Pojedeme na sopku? Odpálíme rakety? Ochutnáme fondue ve Francii? Vyzkoušíme život v daleké Indii? Kdo může s klidným svědomím říct, že na své narozky brázdil cizí kontinenty:-)

HOKUS POKUS PÁRTY

Oslava vhodná pro všechny milovníky zábavné vědy. Čeká nás smršť pokusů od raket až po duhu. Hudbu i náročnost pokusů lze upravit dle věku oslavence. Finále! Netradiční dezert, který si sami vyrobíme.

INDIÁNSKÁ

Indiánská oslava je určená pro odvážné děti, které se nebojí projít zkouškou ohněm, či zkouškou odvahy. Čekají Vás nejrozmanitějši indiánské hry, soutěže, ale i výtvarné aktivity. Oslava končí vykouřením dýmky míru a zakopáním válečné sekyry. Vhodné pro tělocvičnu nebo exteriér.

DINOPÁRTY

Milujete dinosaury? Jasně, my také! Dinosauří oslava je přeci super nápad. Začneme stylově - překvapí nás výbuch sopky, poté se vydáme  hledat a zkoumat nefalšovaná dinosauří vejce, kreslit dinosauří masky a nesmíme zapomenout na akční dino-soutěže. Za příznivého počasí se vydáme na archeologickou výpravu, bude-li ošklivo, vyzkoušíme dinosauří stínové divadlo.

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ Anna & Elsa

Anna a Elsa učí děti neuvěřitelná kouzla s ledem. Představení obsahuje písničky, které určitě znáte! Vhodné převážně v zimním období.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek