Lektoři

Iva Štěpánková, majitelka

vystudovala Vysokou školu ekonomickou a věnovala se práci pro nadnárodní společnosti. Nejvíce ze všeho jí baví děti, příroda a věda.

S láskou pro Vaše děti připravuje kroužky Hokus Pokus a kreativní dílny. Má na starost hladký průběh kroužků kytary. S naším týmem dává dohromady kouzelná interaktivní představení pro MŠ a ZŠ. Zajímá se o tvoření všeho druhu a také natáčí youtube videa, která pomáhají, Vám rodičům, tvořit s dětmi neuvěřitelné věci.

Vít Kopecký, lektor kroužků

je profesionální bluesový kytarista. Hudbě se věnuje již od dětství, studoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka a také u legendárního kytaristy Karla Poláčka (Fešáci). Jeho domovskou kapelou je česko-americká formace Dobré ráno blues band.

Od roku 2006 se věnuje hudbě na plný úvazek a koncertuje po celé Evropě. Mimo koncertní činnosti se také věnuje výuce kytary a působí jako lektor na hudebních workshopech. Spolupracuje s hudebním vydavatelstvím Galén, pro které nahrál tři alba. Od roku 2015 spolupracuje s českou kytarovou firmou Jan Fišer Jazz and Blues Guitars a od roku 2016 s legendární americkou firmou Ovation guitars.

Jirka Havlíček, lektor hudby

poprvé vzal kytaru do ruky v devíti letech. Učil se "táborákové" kytaře, pak přišlo období, ve kterém prošel mnoho kapel. Největší lásku v něm však vzbudila klasická kytara, kterou vystudoval na konzervatoři v Praze, a které se věnuje dodnes. Kytaru učí na ZUŠ, soukromě a pochopitelně u nás:-) Jirka vede populární hudební tábor pro starší děti a plní si své sny při hraní v kapele ať už na kytaru či bicí.

Eva Tomanová, lektor kroužků

po ukončení školy ekonomického směru, jak jinak i Eva zjistila, ze to není pro ni a vrhla se do práce s dětmi, která jí tak přitahovala. Jako paní učitelka působila velmi úspěšně v mateřských školkách. Je to doslova náš magnet na děti, kam přijde tam jí tahají za rukáv a nenechají jí jen tak odejít. V La Mamce se věnuje Hokus Pokusu a kreativním dílnám.

Jak sama říká, kdybych nebyla u dětí, byla bych se zvířaty. A že to nejsou jenom planá slova dokazuje její nasazení při hledání domova těm opuštěným.

Adam Mičinec, lektor kytary

Jmenuju se Adam, lidi mi taky často říkají Adis. Je mi 28 let. Na kytáru hraju asi od 6. třídy, ale už od chvíle, co mi bylo 6 a já poprvé viděl kytarový sólo ve filmu Návrat do budoucnosti, jsem věděl, že kytara a já - to bude navždy. 2 roky jsem si zlepšoval techniku hry u Honzy Hlavičky - kytarovýho boha. Mám i kapelu, kde se s klukama snažíme vymyslet něco aspoň trochu líbivýho. Poslouchám hlavně takovej neučesanej garážovej rock. Srdcovka je Nirvana a teď se nemůžu nabažit australský kytaristky Courtney Barnett.

Vojtěch Špinar, lektor kytary

Jmenuju se Vojta, je mi 25 let a na kytaru hraju asi od svých sedmnácti. Během té doby jsem hrál ve dvou kapelách a později učil mladší i starší děti. V minulosti jsem hrál i na elektrickou kytaru, nyní se však věnuji téměř výhradně akustické a jsem zaměřený na doprovodný styl hraní. Kytara je má skvělá kamarádka a můj nejoblíbenější koníček, který mi kdykoli zlepší náladu, když si jen párkrát zabrnkám. Tuto vášeň se snažím předat i svým žákům tak, aby ocenili její krásný zvuk a naplnila tak jejich volné chvíle potěšením. Kromě kytary studuju na 1. lékařské fakultě adiktologii (věda, která se zabývá závislostmi) a pracuju jako adiktolog na dětské ambulanci na Apolináři v Praze. Rád také sportuju a cestuju po krásách Česka i jeho okolí."

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek