Váš názor nás zajímá, napište nám:-)

Mateřská škola Mnichovice

 

Hokus - Pokus

 

Paní Lucie: chci Vám poděkovat za akci hokus pokus ve školce v Mnichovicích. Většinou se od syna o průběhu dne ve školce moc nedozvím, tentokrát jsem měla improvizovanou přednášku já i všichni, co se mu ten den dostali do cesty. Takže jestli si vedete žebříčky úspěšnosti, u něj byste měli asi vysoké skóre.

 

 

Život Mnichovic 3/2015

 

Mateřská škola Stránčice

 

Hokus - Pokus

Paní ředitelka: Kroužek byl výborný, nemáme žádné připomínky. Myslím, že děti i rodiče byli spokojení...

Paní Klára: Dobrý den, děkuji za příležitost poskytnout zpětnou vazbu na Hokus pokus. Dceři se kroužek moc líbil, vždy se těšila na další setkání. Po skonceni hodiny vzdy se zajmem vypravela co a jak delala. Mne se velmi líbilo, že deti mely k dispozici pracovni listy kde byl zaznamenán postup. Urcite budeme o prázdninách zkoušet. Takže za nás obě mají paní učitelky 1* a pokud bude kroužek pokračovat urcite se přihlásíme.

Paní Daniela: Dobrý den, za nás byla spokojenost veliká. Syn byl nadšený a doma vždy vyprávěl co všechno dělali.

Maminka: hokus pokus se synovi moc líbil a bavil ho, obzvláště první a poslední hodina. Pokaždé nadšeně vyprávěl, co dělali, takže spokojenost i na mé straně.

Táta Pepa:  kroužek Hokus - pokus byl opravdu fajn! Pepča byl z něj nadšený a vždy se na něj těšil.

Táta Pepa byl z kroužku také nadšený. (Děkujeme, to nás velmi pobavilo - La Mamka:-))

Den otevřených dveří 10. ledna 2016

 

Paní ředitelka - ráda bych Vám všem moc poděkovala za Váš osobní přínos ke zdárnému průběhu již tradičního dne otevřených dveří. První část máme úspěšně za sebou a věřím, že všem návštěvníkům se dnešní odpoledne u nás ve škole líbilo a i pro nás všechny "učinkující" to bylo příjemné nedělní odpoledne. 

 

 

ZŠ Mnichovice